Каталог товаров

11 вересня в Одесі відбулися фінальні поєдинки

1 вересня в Одесі відбулися фінальні поєдинки Чемпіонату України з боксу серед чоловіків.
Змагання, які є головним національним стартом року для українських боксерів, проходили протягом п’яти днів у Південній Пальмірі та зібрали близько 200 найсильніших спортсменів країни.

Перемогу у командному заліку Чемпіонату України здобула збірна Харківської області, представники якої завоювали 7 нагород (3 золоті, 1 срібна та 3 бронзові). Друга сходинка – у збірної Одеської області (2-0-3), третє місце посіла збірна Київської області (1-2-3).

Вітаємо усіх чемпіонів та призерів із здобуттям медалей національної першості!!!

Спортсменки нашого клубу

в складі збірної міста  Києва приймають участь у чемпіонаті України з боксу, який проходить з 13 по 18