Каталог товаров

Лялька-мотанка 250мм

Лялька-мотанка 250мм Лялька-мотанка 250мм Лялька-мотанка 250мм
New Bestseller

4 335 ₴

Описание

Лялька-мотанка 250мм

Лялька-мотанка українська народна лялька, символ жіночої мудрості, родинний оберіг.

Здавна в кожній родині лялька-мотанка виконувала роль оберегу, була символом мудрості, берегинею роду, символом матері - прародительки і зв'язку між поколіннями, одна з найдавніших іграшок і сакральних (священних) істот нашого народу, якому тисячі і тисячі років. Скільки існує людство, стільки років цій іграшці, яка повинна була дитину заспокоїти і зберегти.

Так як мати, залишаючи дитину, прив'язувала паличку і давала, як іграшку, тому в основі ляльки - хрест. Мама придумувала ляльку-мотанку, подібну собі, як забавку для дитини, як оберіг дому. Виробляючи цей сакральний предмет , жінки вкладали в неї свою енергію, певні думки і побажання . Ляльку - мотанку передавала мати дочці , коли віддавала до іншого роду , а дочка , у свою чергу, своїй дитині . Це як ниточка , яка пов'язувала весь рід.

Всі елементи одягу мотанки є символічними : спідниця уособлює землю ; сорочка - три часи: минуле, сьогодення і майбутнє ; головний убір - хустка , стрічка чи хустка - зв'язок з небом ...

Українська лялька тим унікальна, що вона - така ж, яка була тисячі років тому !

Майстерно зроблена, дотримуючи всі технології виготовлення ляльки - мотанки. Пишно вбрана, лялька-мотанка є цінним предметом домашнього вогнища, одночасно виступаючи посередницею між старшим і молодшим поколінням, запорукою добробуту, щасливого сімейного життя та захисту від злих сил. Крім того, лялька виступає помічницею у виконанні ваших побажань.

Всі ляльки - мотанки виготовлені з любов'ю в серці, вкладаючи щирі побажання щастя, миру і злагоди!

Лялька-мотанка - це традиційний український оберіг.

Висота ляльки 250мм, на твердій основі.

Найкращий подарунок, сувенір Вашому дому!