Каталог товаров

Президент України Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський

 

З нагоди Дня незалежності України президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами діячів спорту та тих, хто вніс вагомий внесок у розвиток боксу в Україні.

Зокрема, Указом глави держави №335/2020 за значний особистий внесок у культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм нагороджені:

Орденом «За заслуги» І ступеня:

ЛОМАЧЕНКО Анатолій Миколайович - тренер-викладач боксерського клубу «Аккерман» м. Білгорода-Дністровського, Одеська область, особистий наставник дворазового олімпійського чемпіона, діючого чемпіона світу за версіями WBC, WBO і WBA (Super) Василя Ломаченка;

КУЛІКОВ Петро Мусійович - ректор Київського національного університету будівництва і архітектури, майстер спорту з боксу, член Наглядової ради Федерації боксу України.

Почесним званням «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» відзначені:

МУСТАФАЄВ Азер Махмуд - старший викладач кафедри Одеського національного університету імені І.І. Мечникова;

МОШКОВСЬКИЙ Микола Олексійович - директор дитячо-юнацької спортивної школи з боротьби та боксу Київської міської ради профспілок.

Президент Федерації боксу України Володимир Продивус вважає, що відзнака авторитетних особистостей спорту і боксу зокрема на найвищому рівні свідчить про те, що Президент та уряд не на словах, а на ділі опікуються майбутнім країни і ставлять спорт і здоровий спосіб життя головними пріоритетами розвитку.

«Підтримка першої особи держави - величезний стимул для усієї боксерської спільноти рухатися вперед і досягати нових висот. Дякую Президенту за підтримку і ще раз хочу висловити слова подяки спортсменам і тренерам, які щодня прославляють Батьківщину на європейській і світовій арені, роблять Україну більш впізнаваною у світі. Так тримати!» - підкреслив Володимир Продивус.

 

 

 

 
 


Кубок України Маріуполь

Склад пар на 24.09.2020

Подробнее

08.09.2020. Сьогодні , 8 вересня , святкує свій 78-й День народження Заслужений тренер України та Заслужений працівник фізичної культури і спорту України , головний тренер боксерського клубу

Чумаков Анатолій Миколайович

Подробнее

Сьогодні 80-річний ювілей святкує Заслужений тренер України.

Віктор Січкарук.

Подробнее